// Pan Stian w garażu //

Dzisiaj, po premierze naszej najnowszej sesji wypadałoby napisać kilka słów o tym jak powstawała. 

Umówiliśmy się o godz. 10:00 na katowickiej Ligocie, tam w prywatnym ogródku, a ściślej garażu. Było bardzo chłodno, robiliśmy co mogliśmy, aby nadmiernie nie zmarznąć. Muzyka była energetyczna i rozgrzewająca! Falami popłynęła po okolicy, a Hania nagrywając dźwięk zauważała w otoczeniu gdzieniegdzie przemieszczające się zaciekawione matki z wózkami.

Pomysł z garażem powstał właściwie niemalże w momencie gdy go zobaczyliśmy, z zewnątrz prezentował się malowniczo, ale w prawdziwy zachwyt wprawił nas dopiero gdy perkusistka Ocha otworzyła go. Stwierdziliśmy, że spontan spontanem, ale otwierający się garaż- to jest coś! Zatem jego otwarcie i zamknięcie stało się klamerką w której zawarliśmy naszą sesję.

„Wyprasuj koszulę, popraw krawat” – ten motyw podobnie jak w przypadku innych piosenek nagranych w ramach SILESIA VIDEOSESSION gościł w naszych głowach przez kolejne godziny.

Nowe doświadczenia, kolejny ciekawy zespół. Podczas tej wideosesji dołączył do nas nowy członek-pomocnik Grzesiu, który bacznie śledził nasze czyny, kręcił dodatkowe ujęcia, które w sumie nie zostały użyte. Ale nie martwcie się, przyda się jeszcze na pewno! Dziękujemy Grzesiu za pomoc!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s