// Max Bravura, Pszczyna i deszcz //

DPA_0010W dzień dziecka, 1 czerwca, o poranku, my – ekipa SVS w składzie Hani, Ani i Marcina, spotkaliśmy się przy katowickim dworcu kolejowym z fantastycznym wokalistą Maciejem Wachowiakiem (Max Bravura) i gitarzystą Piotrem Ostróżką, aby nagrać wideosesję. W planach była podróż do Pszczyny, a pogoda jak na złość nie dopisała. Zimno, deszczowo, szaro, buro… co to będzie?! Wyruszając na peron, nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że ten dzień będzie tak fantastyczny!

Już w pociągu (przepełnionym po brzegi, jak gdyby nagle każdy mieszkaniec Śląska postanowił wybrać się na południe regionu) podróż umilali nam Max i Piotrek, ku zadowoleniu nie tylko naszym, ale i reszty pasażerów. A Ci trafili się nam nie byle jacy! Jak to się mówi: „trafił swój na swego” – a więc pozdrawiamy w szczególności grupę chłopaków, jadących na wieczór kawalerski, którzy ku naszemu zaskoczeniu mają swój zespół, więc tematów do rozmów było bez liku. Mamy nadzieję, że wspomnienia tych ostatnich dni stanu wolnego będą nie gorsze niż te, w kolejnych częściach Kac Vegas, a na nowej drodze życia życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Miejscem docelowym naszej podróży był park, znajdujący się wokół Muzeum Zamkowego w Pszczynie. Droga, jak tor przeszkód – przez błoto, kałuże i w deszczu. Chłopaki jednak cały czas tak świetnie improwizowali przy pomocy gitar, ze nawet najgorsze bagna nie były nam straszne.

Wideosesja w deszczu? Czemu nie! Kamera doczekała się swojego nadwornego parasolarza i  wszystko jest idealnie. Max i Piotrek spisali się doskonale. Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie i… pora coś zjeść! Pełne brzuchy wywołały w nas nowe pokłady energii do tworzenia. Powstały ciekawe nagrania i wywiady z naszymi muzykami, na niekoniecznie muzyczne tematy… Na naszą prośbę powstałą nawet piosenka „na poczekaniDPA_0034u”. Każdy z nas wymyślił jedno słowo (cieciorka, mięso, morze), a Max na tej podstawie razem z Piotrkiem stworzyli wspaniałą piosenkę. Nowy wakacyjny hit byłby murowany!

Po tak wspaniałym, muzycznie spędzonym dniu, aż żal było się rozstawać… Ale! Hasło przewodnie SVS brzmi: „do ZOBACZENIA, do USŁYSZENIA”, a więc życzymy chłopakom wszystkiego dobrego i do zobaczenia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s