// Blokowioska na Tauzenie //

249014_4507051013432_437685952_n
Pepe wiezie nas na akcję

Relacja Piotra Gacka:

Blokowioskę nagraliśmy całkiem znienacka, szybko skrzykując się z nimi za pośrednictwem Facebooka. Umówiliśmy się z Teo na spotkanie pod herbaciarnią Teoria w centrum Katowic, a stamtąd poszliśmy w okolice budowy nowego Muzeum Sląskiego, skąd odebrał nas Pepe i ruszyliśmy w stronę osiedla Tysiąclecia. To właśnie tam, w jednym z bloków nagraliśmy wideosesję.

Z oryginalnego składu SVS byłem tylko ja. Dźwiękowcem na potrzeby tej sesji została jedna z fanek Blokowioski – Agnieszka. Generalnie to ona miała napisać sprawozdanie z tej wideosesji, ale gdzieś się zapodziała na wakacje, więc nie ma co czekać. Trzeba pisać.

Olga, Magda, Ewelina, Paweł i Teo to calutki skład arcyciekawego projektu kryjącego się pod nazwą „Blokowioska”. Nie jestem super znawcą muzyki, ale nawet ja mogę stwierdzić, że dużo inspiracji czerpią z folkowej tematyki i skutecznie ją unowocześniają, dzięki czemu zyskuje ona ciekawszy wydźwięk.

Po rozstawieniu się na balkonie, zdjęciu dwóch okien (dosłownie), i kilku rozgrzewkach zespołu, przyszedł czas na nagranie. Przebiegło ono sprawnie, a muzyka była rewelacyjna. Warto nadmienić, że owa wideosesja nabrała także pewnej wartości sentymentalnej. Otóż Olga, która w niej występuje, jest jeszcze w ciąży. Dziecko urodziła osiem dni po nagraniu naszej sesji. Mam nadzieję, że kiedyś mu ją pokaże.

A po sesji musiałem biec do domu na obiad.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s